Praca: Specjalista ds. administracji


Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Specjalista ds. administracji
Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski
Numer: StPr/20/0592
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji, obsługa komputera, kasy fiskalnej, wystawianie faktur.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Aleksandrów Kujawski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik obsługi biurowej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: dzisiaj
    • Obsługa portali internetowych, archiwizacja dokumentów firmowych, pobieranie i wysyłka korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, obsługa korespondencji elektronicznej, dbanie o...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bartniczka Dodane: wczoraj
    • Pilnowanie i kompletowanie dokumentacji. Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów. Inne prace administarcyjne wynikające z potrzeb spółki.Wymagania konieczne:...

  • Zobacz więcej