Praca: Specjalista ds. automatyki i sterowania r87/0727-333/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Specjalista ds. automatyki i sterowania r87/0727-333/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/0730
OBOWIĄZKI:
- Przygotowywanie ofert z zakresu automatyki, pneumatyki, sterowania, robotyka- Projektowanie układów automatyki i sterowania,- Przeprowadzanie spotkań techniczno handlowych,- Realizacja i wdrażanie układów automatyki i sterowania na obiekcie,- Uczestnictwo w szkoleniach oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier automatyki i robotyki
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

wykszt. wyższe techniczne z zakresu automatyki, układów i systemów sterowania (PLC, DCS, SIS, ESD, BMS), robotyka; czynne prawo jazdy kat. B (min. 1 rok praktyki); znajomość zagadnień automatyki procesowej, automatyki maszynowej; umiejętność pracy w zespole; operatywność i samodzielność w działaniu; umiejętność biegłej obsługi komputera i narzędzi projektowych; gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Polski i za granicą; dobra znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku