Praca: Specjalista d/s informatyki i administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Specjalista d/s informatyki i administracji
Miejsce pracy: Jamy
Numer: StPr/21/1905
OBOWIĄZKI:
1. wsparcie pracowników w zakresie wykorzystania sprzętu i oprogramowania, 2. konserwacja sprzętu i instalacja oprogramowania na komputerach użytkowników, 3. zapewnienie ciągłości pracy poprzez bieżące usuwanie usterek sprzętu i oprogramowania, 4. wdrażanie nowych programów, a także przygotowywanie instrukcji i prezentacji oraz prowadzenie szkoleń dla pracowników dotyczących pracy systemu informatycznego oraz programów użytkowych, 5. zarządzanie systemem antywirusowym oraz archiwizacja danych, 6. nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem agentów instalowanych na stacjach roboczych, 7. bieżąca aktualizacja oprogramowania aplikacyjnego, 8. obsługa i zabezpieczenie sieci komputerowej oraz rozwiązywanie drobnych problemów z komunikacją w sieci LAN, 9. obsługa urządzeń peryferyjnych,10. administracja rejestratorami leśniczego,(oprogramowanie Leśnik+)11. prowadzenie gospodarki mieszkaniowej w nadleśnictwie,12. prowadzi zagadnienia geomatyki leśnej w Nadleśnictwie (z wyłączeniem LMN), gromadzi informację przestrzenną z wykorzystaniem powierzonych narzędzi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Obsługa pakietu Office

Wymagania inne:

1. wykształcenie wyższe techniczne lub podyplomowe w zakresie informatyki, doświadczenie min. 2 lata lub średnie techniczne w zakresie informatyki,doświadczenie min. 7 lat; 2. znajomość budowy i zasad działania urządzeń komputerowych; 3. zdolności manualne samodzielna wymiana podzespołów komputerowych; 4. znajomość systemów do archiwizacji danych; 5. biegła znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych pakietu biurowego MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook); 6. biegła administracja systemem Windows 10; 7. biegła znajomość instalacji i konfiguracji urządzeń peryferyjnych; 8. podstawowa znajomość administracji sieciami komputerowymi zarządzanie przełącznikami, podłączanie urządzeń, konfigurowanie połączeń; 9. znajomość podstaw architektury sieciowej i usuwanie prostych problemów sieciowych; 10. zaawanasowane administrowanie sieciami konfigurowanie urządzeń sieciowych, podłączanie urządzeń w szafie; 11. znajomość środowiska Vmware; 12. administrowanie zaawansowanymi usługami systemów Windows Server; 13. znajomość administrowania systemem LAS; 14. znajomość urządzeń i technologii mobilnych; 15. znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemowego i sieciowegoUmowa o pracę na I zmianę. możliwość zakwaterowania, wynagrodzenie od 5000zł-7000zl/m-c Opis stanowiska (zakres ważniejszych zadań): 1. wsparcie pracowników w zakresie wykorzystania sprzętu i oprogramowania, 2. konserwacja sprzętu i instalacja oprogramowania na komputerach użytkowników, 3. zapewnienie ciągłości pracy poprzez bieżące usuwanie usterek sprzętu i oprogramowania, 4. wdrażanie nowych programów, a także przygotowywanie instrukcji i prezentacji oraz prowadzenie szkoleń dla pracowników dotyczących pracy systemu informatycznego oraz programów użytkowych, 5. zarządzanie systemem antywirusowym oraz archiwizacja danych, 6. nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem agentów instalowanych na stacjach roboczych, 7. bieżąca aktualizacja oprogramowania aplikacyjnego, 8. obsługa i zabezpieczenie sieci komputerowej oraz rozwiązywanie drobnych problemów z komunikacją w sieci LAN, 9. obsługa urządzeń peryferyjnych,10. administracja rejestratorami leśniczego,(oprogramowanie Leśnik+)11. prowadzenie gospodarki mieszkaniowej w nadleśnictwie,12. prowadzi zagadnienia geomatyki leśnej w Nadleśnictwie (z wyłączeniem LMN), gromadzi informację przestrzenną z wykorzystaniem powierzonych narzędzi.Wymagane dokumenty należy składać w biurze Nadleśnictwa Jamy w godzinach pracy biura, od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00 lub przesłać pocztą na adres: Nadleśnictwo Jamy, Jamy 5, 86-318 Rogóźno, w terminie do dnia. 19.10.2021 r. do godziny 15:00. W przypadku nadesłania dokumentów pocztą decyduje data i godzina wpływu dokumentów do biura nadleśnictwa (dokumenty, które wpłyną po terminie - nie będą rozpatrywane i bez otwierania będą odesłane na adres korespondencyjny kandydata). Dokumenty należy składać w zaklejonych kopertach z dopiskiem "Nabór na stanowisko specjalisty ds. informatyki i administracji w Nadleśnictwie Jamy".Na kopercie należy zamieścić adres korespondencyjny kandydata. Dokumenty przesłane drogą elektroniczną nie będą rozpatrywaneMiejsce pracy Biuro Nadleśnictwa Jamy, Jamy 5, 86-318 Rogóźno.Wszelkie szczegóły na temat naboru na stanowisko na stronie internetowejhttps://jamy.torun.lasy.gov.pl/oferta-pracy

Miejsce pracy:

Jamy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu