Praca: Specjalista ds. Jakości

Ogłoszenie numer: 7532565, z dnia 2022-09-29

Firma TABEMAX S.J. specjalizująca się w produkcji podzespołów elektronicznych i elektromechanicznych, jedna z wiodących i dynamicznie rozwijających się firm w Polsce z branży EMS

poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Jakości

Miejsce pracy: Białe Błota, ul. Betonowa 1

Opis stanowiska

  • Kontakt z klientami w sprawach związanych z jakością;

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych;

  • Raportowanie do klienta działań wynikających z analizy błędów;

  • Analiza reklamacji od klientów wraz z pełnym ich udokumentowaniem;

  • Łatwość nawiązywania kontaktów;

  • Dbanie o wysoką jakość produktów wytwarzanych dla klientów;

  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie swoich zadań na zasadach ustalonych w firmie;

  • Pożądane cechy: spostrzegawczość, dokładność, podzielność uwagi, umiejętność analitycznego podejścia do problemu, łatwość podejmowania decyzji, umiejętność pracy w zespole;

  • Dbałość o standardy jakościowe obowiązujące w firmie;

  • Reprezentowanie firmy w auditach oraz wizytach klientów.

Wymagania

  • Wykształcenie w zakresie elektroniki, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka niemieckiego, bądź angielskiego;
  • Dobra znajomość branży elektronicznej,doświadczenie w branży elektronicznej minimum 2 lata;
  • Umiejętność pracy w systemach zarządzania jakością ISO 9001, IATF 16949;
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami jakościowymi i pomiarowymi;
  • Obsługa komputera i pakietu Microsoft Office.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Umiejętność analizy przyczyn błędów (5Why, diagram Ishikawy, raport 8D);
  • Umiejętność przygotowania dokumentacji PPAP będzie dodatkowym atutem;
  • Certyfikat auditora wewnętrznego ISO 9001, IATF 16949 będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stabilne warunku zatrudnienia;
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i wiedzy pracownika;
  • Praca w systemie jednozmianowym;
  • Udział w budowaniu pozycji firmy na rynku;
  • Otwarta ścieżka dalszego rozwoju w strukturach firmy;
  • Atrakcyjne grupowe ubezpieczenie na życie.