Praca: Specjalista ds. obsługi klienta rue35/3308-1645/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Specjalista ds. obsługi klienta rue35/3308-1645/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/3314
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów zagranicznych (rosyjskojęzycznych); kontakt głównie telefoniczny, mailowy; przygotowywanie dokumentacji handlowej; wprowadzanie zamówień do systemu komputerowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Opiekun klienta (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe (dowolne), doświadczenie 5 miesięcy na produkcji w firmie produkującej systemy żaluzjowo-roletowe, zaawansowana (C1) znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku