Praca: Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego - sprzedawca r47/3344-1657/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego - sprzedawca r47/3344-1657/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/3350
OBOWIĄZKI:
- obsługa panelu e-sklepu - aktualizacja stron i informacji o stronach,- tworzenie angażujących treści i opracowywanie materiałów marketingowych,- opracowywanie opisów produktów i zarządzanie ofertą sklepu,- tworzenie kampanii social media, SEO , SEM,- stała współpraca z zespołem marketingu, grafikami i działem sprzedaży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera i pakietu Microsoft Office

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie; doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego, np. Prestashop / IdoSell / Allegro; dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel); kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie do wykonywanych zadań; mile widziane: znajomość jednego z programów graficznych GIMP/ Canva / PS / Corel lub Illustrator, znajomość programu księgowego Subiekt lub Symfonia, doświadczenie w branży e-commerce

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku