Praca: Specjalista ds. planowania

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Specjalista ds. planowania
Miejsce pracy: Gostycyn
Numer: StPr/22/0307
OBOWIĄZKI:
planowanie produkcji w oparciu o aktualne zamówienia klienta, dostępność materiałów oraz wydajność lini produkcyjnychplanowanie zapotrzebowania na surowce, materiały niezbędne w procesie produkcyjnymstałe monitorowanie poprawności przebiegu planu produkcyjnego oraz wprowadzenie niezbędnych w nim aktualizacjibliska współpraca ze wszystkimi działami wewnętrznymi mającymi wpływ na proces planowania produkcjiprzygotowywanie raportów, zestawień ,analiz oraz automatyzacja procesów produkcyjnychustalanie grafików pracy oraz zespołów produkcyjnych na poszczególnych liniach produkcyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: logistyka
Uprawnienia: sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Uprawnienia: Znajomość pakietu MS Office zwłaszcza Excel
Uprawnienia: umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

Wymagania inne:

znajomośc programu PRODIN będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Gostycyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi