Praca: Specjalista ds. rekrutacji

Ogłoszenie numer: 5879247, z dnia 2021-11-08

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Warszawa. Możliwość zdalnej pracy dla agentów zewnętrznych.

Do swojego działu zatrudni osoby na stanowiska:

Specjalista ds. rekrutacji – pracowników z Ukrainy i krajów wschodnich

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Systematyczne prowadzenie rekrutacji osób na projekty firmowe
  • Systematyczne budowanie bazy zewnętrznych agentów i freelancerów
  • Fachowe doradztwo i wsparcie podczas prowadzonych rekrutacji
  • Współpraca z zespołem rekruterów na terenie całego kraju i za granicą
  • Realizacja planów rekrutacyjnych
  • Dbanie o wizerunek i prezentację firmy
  • Praca własna i zespołowa przy budowaniu strategii rozwoju z zakresu świadczonych usług

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji pracy tymczasowej lub agenta apt
  • Posiadanie własnej i umiejętność tworzenia nowej bazy agentów
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
  • Znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy

  • Jasny system zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie podstawowe od 5,000 zł netto
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Możliwość pracy zdalnej dla agenta zewnętrznego.