Praca: Specjalista ds. rozliczeń (nr 1217)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista ds. rozliczeń (nr 1217)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1217
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie rozliczeń na potrzeby odpowiednich działów oraz Zarządu;Opisywanie i rozliczanie faktur kosztowych;Wystawianie faktur dla kontrahentów;Wystawianie Informacji o kwocie obniżenia wpłat na PFRON.Wprowadzanie dokumentów do systemu bankowego.Oferujemy:-Umowę o pracę;-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, wiedzy i umiejętności.Miejsce pracy: Bydgoszcz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

- Wykształcenie min. średnie ekonomiczne lub znajomość zagadnień ekonomicznych; - Znajomość programu MS Excel, Word; - Zdolności analityczne i komunikatywność; - Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu; - Systematyczność, dokładność i samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy własnej; - Mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima, - oferta przeznaczona również dla osób posiadających stopień niepełnosprawności,

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy