Praca: Specjalista ds socialmedia i e-marketingu

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Specjalista ds socialmedia i e-marketingu
Miejsce pracy: Lubicz Górny
Numer: StPr/21/0271
OBOWIĄZKI:
opracowywanie skutecznej strategii marketingowej firmy; zarządzanie treścią i budowanie zaangażowania w social media; śledzenie bieżących trendów, analiza działań konkurencji; ścisła współpraca i wsparcie działu e-commerce: opieka nad sklepem internetowym, wystawianie ofert sprzedaży, obróbka zdjęć; tworzenie treści marketingowych na potrzeby strony internetowej, kontakt z drukarniami i agencjami reklamowymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw reklamy i marketingu (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera- programy graficzne

Wymagania inne:

doświadczenie w e-marketingu, doświadczenie i pasja do prowadzenia serisów społecznościowych, znajmomość narzędzi SEO, zasad copywritingu, mile widzana znajomość branży: chemii i akcesoriów motoryzacyjnych, znajomość obsługi Prestashop, kreatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

Miejsce pracy:

Lubicz Górny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 900 - 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia