Praca: Specjalista ds. sprzedaży hurtowej - branża chłodnictwo i klimatyzacja(nr 3286)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista ds. sprzedaży hurtowej - branża chłodnictwo i klimatyzacja(nr 3286)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3286
OBOWIĄZKI:
-współpraca z aktualnymi klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów;-przyjmowanie i realizacja zamówień;-doradztwo techniczno-handlowe oraz realizowanie planów sprzedaży;-budowanie trwałych i dobrych relacji ze stałymi klientami firmy; Umowa o pracę, cały etatWynagrodzenie brutto: od 4000 PLN
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik handlowiec*
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania konieczne:wykształcenie: średniejęzyki obce: język angielski na poziomie B2umiejętności i uprawnienia: prawo jazdy kat. B;Inne wymagania:język angielski na poziomie przynajmniej średnio zaawansowanym,doświadczenie handlowe oraz umiejętność prowadzenia negocjacji;dobra znajomość obsługi komputera (programy biurowe);mile widziana znajomość oprogramowania sprzedażowego Insert Subiekt GT;

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy