Praca: Specjalista ds. technicznego nadzoru nieruchomości(nr 2606)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista ds. technicznego nadzoru nieruchomości(nr 2606)
Miejsce pracy: Osielsko
Numer: StPr/21/2606
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie nadzoru technicznego nad zasobem mieszkaniowym w zakresie posiadanych uprawnień w tym: - wykonywanie przeglądów technicznych,- dokonywanie czynności związanych z przekazywaniem/zdawaniem lokali, - sporządzanie przedmiarów i kosztorysów przy wykorzystaniu programu NORMA PRO,- nadzór nad realizacją/odbieranie prac remontowych i usług wykonywanych na zasobie,- zbieranie ofert na roboty budowlane i usługi niezbędne do właściwego funkcjonowania nieruchomości oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej w ramach procedur zamówień publicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

- doświadczenie zawodowe - min. 3 lata,- uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci,instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności ogólnobudowlanej lub uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,- znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook) w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę, NORMA PRO- prawo jazdy kat. B oraz możliwość dysponowania własnym samochodem - mile widziana (rekompensowane finansowo przez pracodawcę),- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, dobra organizacja czasu pracy, rzetelność

Miejsce pracy:

Osielsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy