Praca: Specjalista ds. technicznych i ochrony środowiska

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Specjalista ds. technicznych i ochrony środowiska
Miejsce pracy: Warlubie
Numer: StPr/20/1019
OBOWIĄZKI:
Organizacja i realizacja działalności spółki związanej z ochrona środowiska zgodnie z obowiązującymi przepisami; monitoring i badanie stanu środowiska, sporządzanie raportów i sprawozdań z zakresu ochrony środowiska; prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów o ochronie środowiska; reprezentowanie firmy przed instytucjami kontrolnymi; wykonywanie innych poleceń przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: ochrona środowiska
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w zawodzie oraz programów przetwarzających uzyskane dane z ochrony środowiska dla celów statystycznych

Miejsce pracy:

Warlubie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu