Praca: Specjalista ds. technicznych i zamówień publicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Specjalista ds. technicznych i zamówień publicznych
Miejsce pracy: Sypniewo
Numer: StPr/24/0042
OBOWIĄZKI:
1. prowadzenie postępowań dot. wydatków poniżej 130.000,00 dot. środków budżetowych oraz unijnych,2. współpraca przy prowadzeniu postępowań powyżej 130.000,00 przetargi dot. środków budżetowych oraz unijnych,3. przygotowywanie dokumentacji wymaganej ustawą Prawo Zamówień Publicznych i archiwizacja dokumentacji przetargowej,4. przygotowywanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia, projektów umów, korespondencji w postępowaniu, itp.,5. udział w pracach komisji przetargowych,6. gromadzenie zapotrzebowań na zakupy materiałów, sprzętu,7. dokonywanie zakupów materiałów i sprzętu na potrzeby ZSCKR ,8. prowadzenie ewidencji ogródków działkowych, sporządzanie umów oraz przygotowywanie listy obciążeń na każdy rok budżetowy,9. prowadzenie oraz publikowanie rejestrów umów: wydatki, UE, dochody,10. tworzenie w porozumieniu z Dyrektorem oraz gł. księgową planu zamówień publicznych oraz aktualizacja,11. tworzenie w porozumieniu z Dyrektorem oraz gł. księgową planu postępowań oraz jego aktualizacja, publikowanie planu w portalu e-zamówienia,12. prowadzenie magazynów: środki czystości, magazyn oleju, ekogroszku- sporządzanie comiesięcznych zestawień wydania- zużycia, tworzenie zestawień, tabel na potrzeby statystyczne, informacyjne,13. sporządzanie sprawozdania z zamówień publicznych i publikacja na e-zamówienia,14. opisywanie merytoryczne faktur zakupowych jednostki,15. przygotowywanie umów dotyczących zakupów i usług,16. wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego,17. prowadzenie książek obiektów,18. nadzór nad dokumentami budynków, również archiwalnymi,19. dbanie by przeglądy budynków zostały przeprowadzane na czas,20. zgłaszanie maszyn/ urządzeń do UDT terminowe badania kontrolne,21. kontakt z firmami współpracującymi taki jak: Deratex, Biuromax,22. wypełnianie oraz przechowywanie kart drogowych samochodów oraz ciągników,23. dbanie o terminowe przeprowadzanie badań technicznych pojazdów,24. zgłaszanie szkód do ubezpieczyciela oraz nadzór nad szkodą do jej naprawienia,25. zgłaszanie i dopilnowanie odbioru śmieci ZGK,26. przyjmowanie informacji o awariach naprawa lub zgłaszanie odpowiednim służbą lub wezwanie fachowca po wcześniejszym poinformowaniu dyrektora,27. tworzenie sprawozdań do Urzędu Marszałkowskiego- ochrona środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na oferowanym stanowisku ze znajomością przepisów zamówień publicznych.

Miejsce pracy:

Sypniewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim