Praca: Specjalista ds. technicznych (nr 0476)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista ds. technicznych (nr 0476)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0476
OBOWIĄZKI:
Ogólny zakres obowiązków: - podejmowanie działań w zakresie czynności niezbędnych dla utrzymania ciągłości zasilania urządzeń instalacji sanitarnych w sytuacjach awaryjnych,- egzekwowanie zobowiązań umownych w okresie gwarancyjnym,monitorowanie instalacji sanitarnych w obiekcie (nadzorowanie pracy urządzeń i instalacji), - zgłaszanie stwierdzonych usterek w instalacjach i urządzeniach,- branie udziału w przeglądach, pomiarach okresowych oraz naprawach i modernizacjach urządzeń i instalacji,- dbanie o kompletność dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń sanitarnych,- sporządzanie raportów uwzględniających ieprawidłowości oraz sposoby ich usunięcia (z przeglądów i remontów urządzeń oraz sieci i instalacji sanitarnych),- bieżąca kontrola w zakresie zużycia energii, prowadzenie czynności przygotowawczych do realizacji zadań inwestycyjno-remontowych,- wykonywanie drobnych modernizacji urządzeń i instalacji,współpraca z wykonawcami zewnętrznymi,- analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów i wyceną robót przy inwestycjach w obiekcie,- koordynowanie prac podwykonawców branży sanitarnej (w tym instalacji wentylacji i klimatyzacji) przy inwestycjach,- sporządzanie zestawień i analiz z zakresu instalacji sanitarnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: branża sanitarna

Wymagania inne:

wykształcenie: minimum średniekierunek/specjalność: branża sanitarnadoświadczenie zawodowe: doświadczenie pracy w zawodzie uprawnienia/umiejętności: oczekujemy: kwalifikacji zawodowych, doświadczenia pracy w zawodzie,umiejętności sporządzania dokumentacji technicznej obiektu,znajomości programów biurowych MS Officerzetelności i dokładności,umiejętności pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy