Praca: Specjalista ds. Technicznych

Ogłoszenie numer: 5821749, z dnia 2021-11-03

FIRMA G+P IZOMONT SP. Z O.O. z siedzibą we Włocławku przy ul. Smoczej 5,
zatrudni pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Technicznych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Włocławek

Opis stanowiska

Poszukujemy ambitnego kandydata, chętnego do pracy.

ZADANIA:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlano – montażowych
  • kontrolowanie terminów odbiorów częściowych i końcowych
  • nadzór nad właściwym rozliczeniem robót i rozliczanie materiałów zużytych do produkcji
  • wykonywanie pomiarów i sporządzanie protokołów odbioru oraz dokumentacji odbiorowej i jakościowej zgodnie z wymogami kontrahentów oraz pracodawcy
  • wykonywanie ofert oraz kalkulacji technicznych
  • sporządzanie dokumentacji transportowej i wysyłkowej
  • organizacja i nadzór załadunków
  • kontakt z klientem zagranicznym

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe inżynierskie (preferowany kierunek budowlany lub mechaniczny)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku 2 lata
  • znajomość rysunku technicznego i zagadnień kalkulacji
  • umiejętność wykonywania ofert z branży budowlanej i konstrukcyjno-mechanicznej
  • znajomość programu AutoCAD
  • znajomość procesów obróbki metalu
  • znajomość technologii wykonania konstrukcji stalowych
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego
  • dokładność, sumienność, rzetelność, skrupulatność
  • umiejętności analityczne

Oferujemy

  • długoterminową umowę o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie za zaangażowanie i dobre wyniki w pracy
  • udział w realizacji prestiżowych inwestycji w kraju i zagranicą
  • przyjazne i komfortowe warunki pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego