Praca: Specjalista ds. utrzymania urządzeń telekomunikacyjnych (k/m)

Emitel S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. utrzymania urządzeń telekomunikacyjnych (k/m)
Miejsce pracy: Trzeciewiec

Zadania:

Do Zespołu grupy technicznej obsługującej nasz obiekt RTCN Bydgoszcz-Trzeciewiec oraz obszar woj. kujawsko-pomorskiego poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za utrzymanie infrastruktury technicznej Spółki. Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • instalacja i utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej i radiodyfuzyjnej
  • wykonywanie przeglądów urządzeń, pomiarów, konserwacji i napraw
  • realizacja zleceń naprawczych i awaryjnych
  • raportowanie wykonanych prac
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne z obszaru telekomunikacji, elektroniki, bądź pokrewne
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości oraz w polach wysokiej częstotliwości
  • prawo jazdy kat. B
  • otwartość na pracę w systemie równoważnym i w pogotowiu technicznym
Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową lub kulturalną
  • szeroką ofertę szkoleniową
  • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę
  • bezpłatną naukę języka angielskiego
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • dostęp do aplikacji z audiobookami
  • płatny program poleceń pracowniczych