Praca: Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
Miejsce pracy: Toruń, ul. Wojska Polskiego 49a
Twój zakres obowiązków:
  • Wsparcie zespołu handlowego w bieżących zadaniach
  • Przygotowywanie ofert do przetargów
  • Przygotowywanie standardowych draftów umów
  • Pozyskiwanie referencji do klientów
  • Obsługa zapytań od projektantów
  • Raportowanie sprzedaży
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office – Word i Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Znajomość prawa o zamówieniach publicznych (mile widziane)
To oferujemy:
  • Praca w stabilnej firmie z międzynarodowym zapleczem
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 18 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna)
  • Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku