Praca: Specjalista ds. zakupów i logistyki

Szukasz pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nie boisz się wyzwań? Chciałbyś pracować dla renomowanej firmy? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Specjalista ds. zakupów i logistyki
Bydgoszcz

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (przynajmniej początkowo),
  • możliwość długofalowej współpracy, w tym także przejęcia do zatrudnienia bezpośredniego,
  • pracę na pełen etat w godz. 8-16,
  • szerokie widełki finansowe - wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji,
  • lokalizacja zakładu pracy: Osowa Góra
zadania
  • obsługa Klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • potwierdzanie zamówień oraz przekazywanie informacji o przesyłce,
  • sprawdzanie poprawności zamówień,
  • tworzeń harmonogramów wysyłek,
  • tworzenie i weryfikacja poprawności faktur handlowych,
  • przyjmowanie i wydawanie materiałów i produktów handlowych,
  • zamawianie towarów u dostawców

oczekujemy

  • doświadczenia w dziale zakupów; dziale logistyki lub w dziale obsługi klienta (przy pracy z zamówieniami oraz systemem ERP),
  • umiejętności fakturowania,
  • znajomość procesów logistycznych związanych z zakupami oraz dostawami towaru,
  • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe: logistyka/ochrona środowiska/chemia
  • znajomość języka angielskiego (min. poziom B1/B2),
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność rozwiązywania problemów
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47