Praca: Specjalista (nr 1467)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista (nr 1467)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1467
OBOWIĄZKI:
Ogólny zakres obowiązków:1) całokształt spraw związanych z zatrudnianiem, zwalnianiem pracowników,2) prowadzenie akt osobowych pracowników,3) sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej, rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników,4) sporządzanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców,5) sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT,6) obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik,7) planowanie środków budżetowych,8) inne prace zlecone przez przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw kadr
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa programu Płatnik
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, kadry, księgowość, co najmniej 2-letnie doświadczenie, komunikatywność, znajomość pakietu Microsoft Office, umiejętność obsługi systemu kadrowo-płacowego - Płatnik, dokładność, odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy