Praca: Spedytor

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Spedytor
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0661
OBOWIĄZKI:
staż RPO/FP zidentyfikowanie przedsiębiorstw transportowo-spedycyjnych na rynku pracy, udzielanie odpowiedzi na zapytania ofertowe, bezpośrednia obsługa klienta, sprawdzanie jakości, terminowości dostaw towarów, dobieranie środków transportu oraz sposonu zabezpieczenia typowego ładunku, ocenianie zgodności dokumentacji transportowej i spedycyjnej, sporządzanie dokumentacjitransportowej i spedycyjnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość pakietu office

Wymagania inne:

komunikatywna znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia