Praca: Sprzątacz (nr 3375)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Sprzątacz (nr 3375)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3375
OBOWIĄZKI:
sprzątanie obiektów, zamiatanie, mycie podłóg, odkurzanie, ścieranie kurzy, zmywanie, mycie okien, czyszczenie urządzeń.Miejsce wykonywania pracy zgodnie z potrzebami klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzątaczka biurowa
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: chęć nauki, cierpliwość, dokładność, rzetelność
Uprawnienia: Podejmowanie odpowiedzialności w codziennej pracy
Uprawnienia: sprzątanie

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność i gotowość do częstych zmian miejsca wykonywania pracy w zależności od zapotrzebowania, znajomość j. angielskiego lub francuskiego w stopniu umożliwiającym porozumienie się z cudzoziemskimi pracodawcami tworzącymi spółkę

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy