Praca: Sprzątaczka biurowa


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Kowalewo Pomorskie
Numer: StPr/21/0684
OBOWIĄZKI:
sprzątanie pomieszczeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Kowalewo Pomorskie


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Sprzątaczka

  • Grupa MGN Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Opis stanowiska: sprzątanie w hotelach na terenie Norwegii w Oslo Wymagania: doświadczenie mile widziana znajomość języka angielskiego gotowość i chęć do pracy

  • Zobacz więcej
  • Sprzątaczka

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-11-30
    • Sprzątanie i utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach. Sprzątanie odpadów medycznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziane...

  • Zobacz więcej
  • Gospodarz osiedla

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Cielęta Dodane: 2021-11-25
    • Dbanie o czystość na terenie osiedla, koszenie trawników, cięcie żywopłotów, sprzątanie miejsca gromadzenia odpadów komunalnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

  • Zobacz więcej