Praca: Sprzątaczka inw50/2969/21


Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Sprzątaczka inw50/2969/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/2976
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie w czystości pomieszczeń wskazanych przez pracodawcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, praca od godz. 06.00-13.00

Miejsce pracy:

Włocławek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku



Zobacz podobne oferty

  • Operator szydełkarki

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • obsługa maszyny do produkcji sznurka ( maszyna zaplatająco szydełkująca)+ obsługa techniczna maszyny Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: chęci do...

  • Zobacz więcej
  • Pomocnik mechanika

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • Pomoc przy serwisie opon oraz prace pomocnicze w zakresie mechaniki samochodowej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziane wykształcenie...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: wczoraj
    • Przyjmowanie towaru do magazynu, układanie i wydawanie towaru.Zmianowość: II zmiany (03.00 - 11.00; 11.00 - 19.00) Wymagania konieczne: Zawód: Magazynier Wykształcenie: zasadnicze...

  • Zobacz więcej