Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0287
OBOWIĄZKI:
Czyszczenie powierzchni płaskich, mycie okien na wysokościach, sprzątanie biur, mieszkań, łazienek , pranie dywanów i kanap, czyszczenie grzejników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: MINIMUM 6 MIESIĘCY DOŚWIADCZENIA W PROWADZENIU POJAZDÓW
Uprawnienia: Prawo kat. B

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Praca na wysokości - mycie okien na rusztowaniach i rur wentylacji, kratek wentylacyjnych itp.[Umiejętność 1] : Minimum 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku sprzątaczki, prawo jazdy w celu przewożenia urządzeń i narzędzi do sprzątania.[Inne] : Minimum 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku sprzątaczki, prawo jazdy w celu przewożenia urządzeń i narzędzi do sprzątania. Praca na wysokości - mycie okien na rusztowaniach i rur wentylacji, kratek wentylacyjnych itp.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia