Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Rypin
Numer: StPr/24/0345
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pomieszczeń KPP w Rypinie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rypin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Zobacz podobne oferty

  • Sprzątaczka domowa

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: wczoraj
    • Sprzątnie pokoi, mycie podłóg, biura, łazienek, mycie okien. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie...

  • Zobacz więcej
  • Sprzątaczka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: 2024-05-07
    • Sprzątanie pomieszczeń biurowych, mieszkalnych, części ogólnodostępne, dbanie o czystość na zewnątrz budynku, pranie odzieży. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

  • Woźny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Łabiszyn Dodane: 2024-05-03
    • Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: