Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0582
OBOWIĄZKI:
codzienne sprzątanie pomieszczeń biurowych, odkurzanie wykładzin, zamiatanie i mycie podłóg, wycieranie kurzu z mebli biurowych i parapetów, mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych w toaletach, mycie glazury w toatetach, mycie drzwi i okien w miarę potrzeb
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia