Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/22/0447
OBOWIĄZKI:
sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy i łazienek, pomieszczeń socjalnych; wycieranie kurzu m.in. z mebli, parapetów, grzejników; opróżnianie koszy na śmieci wraz z wymianą worków foliowych; mycie okien
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

minimalny poziom wykształcenia: bez wymagań

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy