Praca: Sprzątaczka


Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/1221
OBOWIĄZKI:
sprzątanie pomieszczeń biurowych, luchni, toalet, powierzchni magazynowych i produkcyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Toruń


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 137,9 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia



Zobacz podobne oferty

  • Ślusarz(nr 3003)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Osielsko Dodane: wczoraj
    • Cięcie i wykrawanie blach, obsługa wtryskarki, malowanie części Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Uprawnienia: ślusarstwo Uprawnienia: obsługa...

  • Zobacz więcej
  • Nauczyciel przedszkola

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szczepanowo Dodane: wczoraj
    • praca z dziećmi w wieku 2,5-4 lat Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna Wymagania inne:...

  • Zobacz więcej
  • Woźna oddziałowa (nr 3044)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • - utrzymanie czystości w sali, czynności opiekuńczo-sanitarne przy dzieciach, obsługa posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia:...

  • Zobacz więcej