Praca: Sprzątaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Tuchola
Numer: StPr/21/0619
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie czystości pomieszczeń szpitalnych, prace porządkowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno - epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Tuchola


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi



Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Jabłonowo Pomorskie Dodane: wczoraj
    • Obsługa klienta, sprzedaż towaru, obsługa kasy fiskalnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Wymagane wykształcenie min. zasadnicze...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: wczoraj
    • Układanie towaru, obsługa klienta, zamawianie towaru, sprawdzanie terminu przydatności do spożycia. Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca* Wykształcenie: podstawowe, brak...

  • Zobacz więcej