Praca: Sprzątaczka


 
Firma działająca w branży przemysłowej (prace spawalniczo - monterskie oraz prace budowlane)

Sprzątaczka
woj. kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
  • sprzątanie w hotelach na terenie Norwegii w Oslo
Wymagania:
  • doświadczenie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • gotowość i chęć do pracy
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Sprzątaczka

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-11-30
    • Sprzątanie i utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach. Sprzątanie odpadów medycznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziane...

  • Zobacz więcej
  • Gospodarz osiedla

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Cielęta Dodane: 2021-11-25
    • Dbanie o czystość na terenie osiedla, koszenie trawników, cięcie żywopłotów, sprzątanie miejsca gromadzenia odpadów komunalnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

  • Zobacz więcej
  • Woźna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Strzelce Dodane: 2021-11-24
    • praca związana z w/w stanowiskiem

  • Zobacz więcej