Praca: Sprzedawca artykułów spożywczo-przemysłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Sprzedawca artykułów spożywczo-przemysłowych
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/24/0306
OBOWIĄZKI:
szkolenie BHP i PPOŻ; prace porządkowe w sklepie i magazynie; układanie i rozmieszczanie towarów na półkach; obsługa klienta oraz kasy fiskalnej; reklamowanie i promowanie towarów; przyjmowanie towarów do magazynu i przygotowanie ich do sprzedaży; sporządzanie raportów i wydruków fiskalnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu