Praca: Sprzedawca, kasjer


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Sprzedawca, kasjer
Miejsce pracy: Turzno
Numer: StPr/20/1098
OBOWIĄZKI:
praca na kasie, terminalu płatniczym, lottomacie, sprzedaż towarów, przyjmowanie dostaw, składanie zamówień, utrzymywanie porządku na stanowisku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe

Miejsce pracy:

Turzno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: wczoraj
    • Zgodnie ze stanowiskiem pracy. Oferta zatrudnienia po stażu. Zmianowość: II zmiany (04.30-12.30; 11.00 - 19.00) Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca* Wykształcenie: gimnazjalne,...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca, kasjer

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Turzno Dodane: wczoraj
    • praca na kasie, terminalu płatniczym, lottomacie, sprzedaż towarów, przyjmowanie dostaw, składanie zamówień, utrzymywanie porządku na stanowisku Wymagania konieczne:...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rogóźno Dodane: wczoraj
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Zobacz więcej