Praca: Sprzedawca paliw

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Sprzedawca paliw
Miejsce pracy: Osie
Numer: StPr/20/0528
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z informacjami ogólnymi, profilem działalności, formą prawną, strukturą organizacyjnąm regulaminem pracy, przepisami BHP, programem komputerowym - petrocentrum, obsługa kasy fiskalnej, terminali płatniczych, myjni samochodowej, realizacja zamówień klientów, dystrybucja paliw, umiejętność prawidłowej obsługi klienta,wystawianie dokumentów sprzedażowych: faktur i WZ, generowanie raportów sprzedażowych dziennych oraz miesięcznych, przyjmowanie, ekspozycja wg obowiązaujących zasad towaru handlowego;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: umiejętności handlowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

komunikatywność, uczciwość

Miejsce pracy:

Osie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu