Praca: Sprzedawca st efs+ 14/89/16/23

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Sprzedawca st efs+ 14/89/16/23
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/23/0089
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: wczoraj
    • sprzedaż towarów w sklepie ogólnospożywczym, obsługa kasy fiskalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: komunikatywność

  • Zobacz więcej
  • Kasjer/sprzedawca

    • Weryfikacja dostawy towarów pod względem ilościowym, odnotowywanie niezgodności, obsługa urządzeń sklepowych, rejestrowanie sprzedaży oraz wydruk paragonu fiskalnego, pobieranie...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • obsługa klienta, przyjmowanie dostaw, zarządzanie zamawianiem towaru. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: angielski, w mowie - A2 - niższy...