Praca: Sprzedawca w branży przemysłowej

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Sprzedawca w branży przemysłowej
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/1321
OBOWIĄZKI:
sprzedaż oprogramowania Comarch, ERP, Optima, sprzedaż podpisów elektronicznych i pozyskiwanie klientów oraz ich obsługa, wsparcie techniczne, instalacja i wydawanie certyfikatów kwalifikowanych, w przypadku zleceń - dojazd do Klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: niekaralność

Wymagania inne:

pracodawca nie wymaga żadnych poziomów znajomości obsługi komputera, sprzedawca zostanie przeszkolony w dziedzinie wydawania certyfikatów kwalifikowanych, przejdzie szkolenie i otrzyma certyfikat umożliwiający wydawanie oświadczeń, wiedza z zakresu informatyki nie jest wymagana

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia