Praca: Sprzedawca w stacji paliw


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Sprzedawca w stacji paliw
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/20/0531
OBOWIĄZKI:
pracownik obs. klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

obsługa komputeramile widziane doświadczenie w handlu

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kikół Dodane: wczoraj
    • Sprzedawca

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: wczoraj
    • Przyjęcie towaru do magazynu. Sprawdzenie pod względem ilosciowym i jakościowym. Wprowadzenie do systemu komputerowego. Wydawanie towaru, sprzedaż.Wymagania konieczne:...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: wczoraj
    • Sprzedawca

  • Zobacz więcej