Praca: Sprzedawca w stacji paliw


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Sprzedawca w stacji paliw
Miejsce pracy: Korytowo
Numer: StPr/22/1060
OBOWIĄZKI:

Obsługa klientów, przygotowywanie posiłków, dbanie o czystość miejsca pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca w stacji paliw (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Korytowo


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca - Doradca Klienta

  • MONNARI TRADE S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, CH Rondo Dodane: wczoraj
    • Salon Monnari Praca od zaraz Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku wykształcenia min....

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca - Doradca Klienta

  • MONNARI TRADE S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń, CH Copernicus Dodane: wczoraj
    • Salon Monnari Praca od zaraz Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku wykształcenia min....

  • Zobacz więcej
  • Kasjer - sprzedawca

  • Młodzieżowe Biuro Pracy Bydgoszcz Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Łochowo Dodane: 2022-12-02
    • - obsługa klienta na ksie, - wykładanie towaru na półki- dbanie o porządek w sklepie Wymagania konieczne: Uprawnienia: badania sanepidowskie

  • Zobacz więcej