Praca: Sprzedawca zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Sprzedawca zaopatrzeniowiec
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/20/0549
OBOWIĄZKI:

kupowanie i sprzedawanie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ormiański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Umiejętność sprzedawania

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

1 300 - 2 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią