Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Sprzedawca
Miejsce pracy: Mrocza
Numer: StPr/24/0339
OBOWIĄZKI:
kompleksowa obsługa w sklepie drogeryjnym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mrocza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Łąkie (pow. lipnowski, gm. Skępe), Łąkie Dodane: wczoraj
    • Obsługa zamówień ze sklepu internetowego, pakowanie, wysyłka Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: obsługa komputera

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca - Doradca Klienta

  • MONNARI TRADE S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz, C.H. Galeria Grudziądzka Dodane: wczoraj
    • Salon Monnari Praca od zaraz Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku wykształcenia min....