Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Sprzedawca
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/1209
OBOWIĄZKI:
nauka obsługa kasy fiskalnejnauka obsługi klientanauka przyjmowania dostawnauka wyprzedaży art. z branży monopolowejStaż odbywać się będzie na MiedzyniuMiedzyniu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

obsługa komputeraliczenie

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy



Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: wczoraj
    • zgodnie z zakresem obowiazków Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: wczoraj
    • bieżąca obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie dokumentów, kontrola dokumentów pod względem merytorycznym i formalnym Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: 2024-05-19
    • praca na stanowisku sprzedawcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: obsługa komputera

  • Zobacz więcej