Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Sprzedawca
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/0985
OBOWIĄZKI:

sprzedaż w piekarni

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: badania sanitarno-epidemiologiczne


Wymagania inne:

orzeczenie o niepełnosprawności, komunikatywność

Miejsce pracy:

Toruń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca w stacji paliw

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo Dodane: wczoraj
    • obsługa klienta, kasy fiskalnej, terminalu płatniczegoWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczneUprawnienia: znajomość i obsługa komputera Wymagania...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: wczoraj
    • Bieżąca sprzedaż materiałów budowlanych; obsługa klientów; wystawianie ofert; zamawianie towarów; prowadzenie rozliczeń punktu sprzedaży; uzupełnianie towarów na półkach;...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2020-10-23
    • Obsługa klienta, składanie zamówień. Obsługa kasy fiskalnej, wycena towarów. Wykonywanie raportów kasowych.Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe,...

  • Zobacz więcej