Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/20/0952
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie towaru do sprzedaży, organizacja stanowiska pracy w celu obsługi klienta, prowadzenie bieżąco dokumentacji w sklepie, dbałość o czystość i porządek, asortyment towarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe, kierunek: sprzedawca
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu