Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kikół
Numer: StPr/20/1166
OBOWIĄZKI:

Sprzedawca

Miejsce pracy:

Kikół

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca w sklepie firmowym(nr 3464)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Sprzedawca w sklepie Firmowym (Targowisko Bartodzieje)Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: - wykształcenie minimum zawodowe- doświadczenie...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brzozie Dodane: wczoraj
    • obsługa kasy fiskalnej; przyjmowanie i ekspozycja towarów, zamawianie towaru, obsługa klientaWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne:...

  • Sprzedawca w Sklepie Firmowym T-Mobile

  • T-Mobile Polska S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Inowrocław Dodane: wczoraj
    • Czego możesz się spodziewać?   Dzisiaj technologie pozwalają naszym Klientom prowadzić biznes, spełniać marzenia i dbać o relacje z bliskimi. Dzięki pracy w T-mobile...