Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/20/1050
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, kasy, wagi, terminala, składanie zamówień, ekspozycja towarów, sprawdzanie terminów, sprzątanie stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Blacharz-dekarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: wczoraj
    • BLACHARZ-DEKARZ Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Miejsce wykonywania pracy: TEREN WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO.

  • Zobacz więcej
  • Samodzielny referent

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grupa Dodane: wczoraj
    • zgodny ze stanowiskiem, zaopatrywanie w sprzęt służby zdrowia, opracowanie planu rzeczowo- finansowego służby zdrowia, udział w prowadzeniu nadzoru sanitarnego oraz higienicznego...

  • Zobacz więcej