Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/20/0747
OBOWIĄZKI:

zgodnie z zawodem

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania dodatkowe:

Zawód: Sprzedawca*

Miejsce pracy:

Szczytno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: wczoraj
    • przyjmowanie towaru od dostawcówmetkowanie towarówekspozycja towarusprawdzanie terminów ważnościdbanie o prawidłowe przechowywanie towarówobsługa klientówobsługa kasy...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kcynia Dodane: 2021-01-24
    • przygotowanie stanowiska pracyprzyjmowanie dostawobsługa urządzeń sklepowychprzygotowanie towarów do sprzedarzybezpośredni obsługa klientaorganizowanie zaopatrzenia Wymagania...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: 2021-01-22
    • Zgodnie ze stanowiskiem pracy. Oferta zatrudnienia po stażu. Zmianowość: II zmiany (04.30-12.30; 11.00 - 19.00) Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca* Wykształcenie: gimnazjalne,...

  • Zobacz więcej