Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Sprzedawca
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/21/0089
OBOWIĄZKI:
przygotowanie stanowiska pracy, przygotowanie towarów do sprzedaży (układanie na półkach), bieżące uzupełnianie towarów, zabezpieczanie przed zniszczeniem, bieżąca sprzedaż materiałów budowlanych, obsługa klientów, wystawianie ofert, zamawianie towarów, prowadzenie rozliczeń punktu sprzedaży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia min. średnie.Staż dla kobiety w wieku 30 lat i powyżej.

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy