Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Piechcin
Numer: StPr/21/0121
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: komunikatywność


Wymagania inne:

wymagane doświadczenie w zawodzie sprzedawca

Miejsce pracy:

Piechcin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Okalewo Dodane: wczoraj
    • Sprzedaż bezpośrednia towaru, zamawianie towaru, oznaczanie cenowanie produktów, przygotowanie i sprzedaż hot-dogów i lodów włoskich, obróbka mięsai pakowanie próżniowe....

  • Zobacz więcej
  • Kasjer – Sprzedawca

  • Market budowlany Mrówka Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chełmża i okolice Dodane: wczoraj
    • obsługa kasy fiskalnej i sprawna obsługa klientów na stanowiskach kasowych profesjonalne doradztwo i codzienna obsługa klientów sprawne uzupełnianie towaru na półkach dbanie o...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca - magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Więcbork Dodane: 2021-03-02
    • bezpośrednia obsługa klientaprace magazynowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

  • Zobacz więcej