Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Okalewo
Numer: StPr/21/0167
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż bezpośrednia towaru, zamawianie towaru, oznaczanie cenowanie produktów, przygotowanie i sprzedaż hot-dogów i lodów włoskich, obróbka mięsai pakowanie próżniowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Okalewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wąbrzeźno Dodane: wczoraj
    • Sprzedawca Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: wczoraj
    • Obsluga klienta, aktywna sprzedaż oferowanych produktów , zawieranie transakcji handlowych, doradztwo w zakresie zakupów dla klientów pragnących porady sprzedawcy, wykonywanie...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żołędowo Dodane: wczoraj
    • Sprzedawca ryb i zwierząt morskich oraz produktów akwarystycznych. Wymagania inne: Wykształcenie min. zawodowe.

  • Zobacz więcej