Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Nowe
Numer: StPr/21/0170
OBOWIĄZKI:

obsługa klientów; obsługa kasy fiskalnej; przyjmowanie dostaw towarowych; dokładanie towarów w sklepie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Nowe


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kasjer / Kasjerka

  • Netto Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek, ul. Okrzei 21-31 Dodane: dzisiaj
    • CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Wynagrodzenie zawsze na czas Zatrudnienie w formie umowy zlecenia Liczbę godzin pracy dostosowaną do Twoich potrzeb W pełni wyposażone zaplecze socjalne,...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • AGATA Spółka Akcyjna Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: dzisiaj
    • Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta, Realizacja sprzedaży, Utrzymywanie standardu ekspozycji,...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: wczoraj
    • sprzedaż towaru, obsługa kasy, obsługa klienta, układanie towaru, zamawianie towaru Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca* Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia:...

  • Zobacz więcej